Kariera w LOGIUS

Dynamicznie rozwijający się rynek usług logistycznych oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Transport to około 5 % krajowego PKB, co daje dużą sznasę na ciągłość zatrudnienia. LOGIUS działając w międzynarodowym środowisku doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką wartością dla firmy są jej pracownicy. Dlatego też szczególną wagę przywiązuje do ich rozwoju i edukacji. Kładzie duży nacisk na szkolenie ogólne i specjalistyczne oraz premiowanie zaangażowania pracowników organizując szereg szkoleń i warsztatów w tym także międzynarodowych.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona specjalistów pracujących dla LOGIUS, zgłoś się do nas.

NASZA KARIERA

Praktyki

Firma LOGIUS należy do europejskiej czołówki firm działających na rynku usług logistycznych. Świadcząc usługi dla międzynarodowych korporacji, spełniamy oczekiwania i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeżeli jesteś studentem na kierunku ekonomicznym lub technicznym i interesujesz się logistyką, oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem specjalistów z branży. Praca na stanowiskach objętych praktykami polega na wykonywaniu obowiązków typowych dla działów: Sprzedaży, Obsługi Klienta, Operacyjnego, Finansowego, IT. Jako praktykant staniesz się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu i będziesz miał okazję zapoznania się z funkcjonowaniem organizacji o profilu logistycznym.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona specjalistów pracujących dla LOGIUS, zgłoś się do nas, przesyłając swoje CV na adres rekrutacja@logius.pl

Program stażowy

Empty section. Edit page to add content here.