LOGIUS – kim jesteśmy?

Witamy na stronach LOGIUS

Firma LOGIUS to nowoczesny operator działający na rynku TSL w obszarach transportu lądowego, morskiego oraz lotniczego. Działanie we wszystkich sektorach pozwala Nam oferować usługi o zasięgu globalnym, które dostosowane są do potrzeb Naszych obecnych oraz potencjalnych klientów. Świadczymy usługi transportu całopojazdowego FTL, FCL oraz częściowego LTL, LCL, organizujemy przesyłki expresowe, dostawy typu Just in Time, przewozy kolejowe, transport lotniczy a także transport Multimodalny świadczący różne gałęzie transportu. Usługą dodaną w portfelu usług jest Kompleksowa Obsługa Importu. Na potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy Nasze usługi o transport osób. Wierzymy, że tylko przez stosowanie kompleksowych rozwiązań, oraz wykorzystywanie efektów synergii możemy zaoferować Naszym Klientom optymalny pakiet usług. Siłą firmy LOGIUS jest właściwe zarządzanie przez cele oraz skrócony proces decyzyjny.

Firma powstała 1 stycznia 2010 roku w Zarach. Jednakże pod nazwą LOGIUS kryją się wieloletnie doświadczenie w branży, kompetencje, pasja oraz chęć tworzenia rozwiązań„. Naszą siłą jest młody i dynamiczny zespół‚ ludzi, dla których logistyka i transport to coś wiecej niż dziedzina wiedzy. To niekończący się proces ulepszania, który prowadzi do ciągłego podnoszenia jakości firmy oraz produktu.

Transport międzynarodowy – czym się zajmujemy?

Od początku powstania firma bardzo szybko się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku TSL. Naszą misją jest tworzenie dla Państwa prostych i optymalnych rozwiązań„ na bazie racjonalnych kosztów w oparciu o LEAN MANAGMENT. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z firmą LOGIUS zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.