LOGIUS – misja i wizja firmy

LOGIUS jako operator logistyczny świadczy usługi z zakresu transportu drogowego, morskiego i lądowego dopasowane do specyfiki i charakterystyki naszego klienta. Oprócz tego oferujemy usługi z zakresu transportu intermodalnego, wykorzystujące połączenia kolejowe i samochodowe. W naszej działalności priorytetem jest dokładne poznanie naszych partnerów i sprecyzowanie ich potrzeb w zakresie całego łańcucha dostaw oraz na każdym jego etapie. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie rozwiązania, które sprawia, że procesy biznesowe będą efektywne i będą przynosiły wymierne korzyści finansowe.

Świadcząc usługi z zakresu transportu i spedycji, dążymy do tego, aby nawiązywać współpracę długofalową, podczas której będziemy rozwijać się z naszymi partnerami. Proces poznawczy i ulepszenia wdrażamy systematycznie, przez cały okres współpracy, a nie tylko na jej początku. Ewoluujemy i rozwijamy się razem z naszymi partnerami. Obsługując procesy operacyjne, zapewniamy wysoką jakość i precyzję działania. Jakość jest podstawowym wyznacznikiem naszej działalności, dzięki któremu możemy uzyskać przewagę nad konkurencją.

Wychodzimy z założenia, że dzięki naszym rozwiązaniom i wsparciu  nasz partner powinien osiągać lepsze korzyści finansowe, a jego procesy logistyczne powinny być jak najbardziej efektywne. Jest to możliwe tylko dzięki podejściu partnerskiemu i budowaniu wspólnie strategii wygrany-wygrany.

Jako operator logistyczny chcemy stworzyć międzynarodową siec przewoźników drogowych, współpracujących ze sobą w oparciu o zaufanie. Chcielibyśmy dzięki tej synergii wykorzystać wspólny potencjał.

Poprzez duże możliwości decyzyjne, ciągłe podnoszenie kompetencji oraz pracę w rodzinnej atmosferze, chcemy również dawać szansę młodym dynamicznym ludziom, którzy stawiają pierwsze kroki w logistyce.