Kariera w LOGIUS

Kim jesteśmy

Dynamicznie rozwijający się rynek usług logistycznych oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Transport to około 5 % krajowego PKB, co daje dużą szansę na ciągłość zatrudnienia. LOGIUS działając w międzynarodowym środowisku doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką wartością dla firmy są jej pracownicy. Dlatego też szczególną wagę przywiązuje do ich rozwoju i edukacji. Kładzie duży nacisk na szkolenie ogólne i specjalistyczne oraz premiowanie zaangażowania pracowników organizując szereg szkoleń i warsztatów w tym także międzynarodowych.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona specjalistów pracujących dla LOGIUS, zgłoś się do nas.

Co jest dla nas ważne

Wiedza i wykształcenie

Wiadomo, że chcąc pracować z nami w branży transportowej, musisz posiadać kierunkowe wykształcenie lub podparte dowodami umiejętności (które mają dla nas równie istotne znaczenie). Przede wszystkim jednak zależy nam, żebyś był pomysłowy i zaangażowany. Jeśli znasz przepisy przepisy i regulacje w zakresie transportu i spedycji to super będzie to dodatkowy atut.

Języki obce – nie tylko angielski i niemiecki

Praca w naszej branży niesie za sobą szereg wymogów, m. in jest to znajomość języka obcego. Wydawało by się iż niemiecki czy angielski to są jedyne języki na które patrzymy, otóż nie! Jeśli znasz inne języki np. czeski hiszpański francuski czy włoski, to dla nas jest to równie ważne.

Zaangażowanie, motywacja, kreatywność

Prawdziwą przyjemność sprawia nam współpraca z ludźmi, którzy chcą mieć poczucie sprawczości i realny wpływ na kształtowanie procesów w naszej organizacji. Mamy różne pomysły i choć nie wszystkie okazują się mistrzowskie, to wszystkie weryfikujemy i doceniamy.

Na co mogą liczyć nasi pracownicy

Umowa o pracę to standard

Tu chyba nie trzeba niż dodawać! Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi dlatego oferujemy jasne i klarowne warunki zatrudnienia. Oczywiście jesteśmy otwarci na inne niż umowa o pracę formy współpracy takie jak chociażby B2B.

Rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Nie mamy tu namyśli rozwoju poprzez ciągłe wykonywanie swoich obowiązków i nic poza tym, lecz udział w szkoleniach, konferencjach, targach oraz eventach. Dodatkowo zawsze można liczyć na wsparcie przełożonego i bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Wiemy iż jest to bardzo ważny aspekt dla każdego, nikt nie lubi stać w miejscu a my to doceniamy.

Zdobywanie doświadczenia

Masz umiejętności, wiedzę i chęci, ale jeszcze doświadczenia brak? Zapraszamy z otwartymi ramionami! Chętnie pomożemy w stawianiu pierwszych kroków w branży! Wiemy że początki są najtrudniejsze dlatego z wielką chęcią weźmiemy Ciebie pod swoje skrzydła. Przede wszystkim nie zostawimy Ciebie z tym sam na sam, otrzymasz wstępne szkolenia, przypisanego do siebie opiekuna, oraz wsparcie pozostałych pracowników.

Atmosfera współpracy

U nas działamy zespołowo! Jak jeden wielki organizm co pozwala nam na uzyskiwanie niesamowitych efektów. Przyczynia się do tego onboarding, wspaniali ludzie którzy z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem oraz pozytywna, przyjacielska atmosfera.

Benefity

Naszym pracownikom zapewniamy: zastrzyk witamin w postaci kosza owoców, dostęp do różnych aktywności sportowych w programie Benefit a więc kartę Multisport Plus, ubezpieczenia grupowe, wyprawka dla niemowlaka, bogaty pakiet szkoleń zew., jasny system wynagradzania, kwartalnie 2 bilety do kina oraz częste imprezy integracyjne. Nieustannie pracujemy nad nowymi benefitami bazując na potrzebach naszych pracowników.

Proces rekrutacji

Rekrutacja Logius (5)

ETAP I

ANALIZA I SELEKCJA APLIKACJI

Po zgromadzeniu dokumentów aplikacyjnych następuje szczegółowa weryfikacja kompetencji kandydatów pod względem wymagań zawartych w ogłoszeniu. Wyłonieni na tej podstawie kandydaci przejdą do II etapu rekrutacji.

Rekrutacja Logius (2)

ETAP II

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Spotkanie pozwala zweryfikować, a także doprecyzować kompetencje kandydata. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą ten etap rekrutacji zostaną zaproszeni na drugą rozmowę kwalifikacyjną.

Rekrutacja Logius (3)

ETAP III

DRUGA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Druga rozmowa kwalifikacyjna jest spotkaniem pozwalającym uzupełnić informacje na temat kandydata. w przypadku stanowisk specjalistycznych oraz kierowniczych, kandydat może zostać poproszony o wykonanie zadań praktycznych.

Rekrutacja Logius (1)

ETAP IV

INFORMACJA ZWROTNA

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym, kandydaci otrzymują informację zwrotną, niezależnie od podjętej decyzji.

Oferty pracy

Praktyki

Firma LOGIUS należy do europejskiej czołówki firm działających na rynku usług logistycznych. Świadcząc usługi dla międzynarodowych korporacji, spełniamy oczekiwania i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeżeli jesteś studentem na kierunku ekonomicznym lub technicznym i interesujesz się logistyką, oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem specjalistów z branży. Praca na stanowiskach objętych praktykami polega na wykonywaniu obowiązków typowych dla działów: Sprzedaży, Obsługi Klienta, Operacyjnego, Finansowego, IT. Jako praktykant staniesz się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu i będziesz miał okazję zapoznania się z funkcjonowaniem organizacji o profilu logistycznym.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona specjalistów pracujących dla LOGIUS, zgłoś się do nas, przesyłając swoje CV na adres rekrutacja@logius.pl